O nas

Misja:  

Sprawić, by ludzie w Polsce mogli korzystać bezpiecznie z darmowej energii Słońca


Korzenie naszej firmy sięgają roku 1986.

Solidne wykonawstwo oraz dbałość o zadowolenie klienta to nasze cechy charakterystyczne, które pozwoliły nam osiągnąć ogromny sukces. Dzięki zaufaniu, jakim zostaliśmy obdarzeni, na terenie całej Polski (w szczególności we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku) pracuje kilkaset kotłowni wykonanych całościowo przez naszą firmę, począwszy od kotłowni dla małych domków po systemy ogrzewające małe osiedla oraz kompleksy marketowe (np. kotłownia w Centrum Handlowym KORONA we Wrocławiu, zainstalowana moc 5,4MW). Wiele z nich znajduje się pod naszym serwisem.

 

Coraz większe możliwości wykorzystania ENERGII ODNAWIALNEJ 

skłaniają Polaków do szukania realnych oszczędności w budżecie domowym. Dlatego obecny profil naszej firmy to kompleksowa usługa kierowana w szczególności do klientów indywidualnych polegająca na DOBORZE, MONTAŻU oraz SERWISOWANIU energooszczędnych systemów grzewczych


Dobrze działający system grzewczy 

wymaga odpowiedniego dopasowania warunków sytuacyjnych oraz życzeń klienta do odpowiedniego produktu czy też odpowiedniego zestawienia współpracujących ze sobą urządzeń. Specjalizujemy się w doborze i montażu:

  • pomp ciepła (gruntowych, wodnych, powietrznych);
  • kolektorów słonecznych;
  • kondensacyjnych kotłów gazowych;
  • systemów wentylacji mechanicznej.System grzewczy to jednorazowa inwestycja na długie lata.

Naszym celem jest Państwa zadowolenie z ciepłej atmosfery domowego zacisza oraz niskich rachunków za ogrzewanie.


Zadzwoń i dowiedz się,

ile możesz zaoszczędzić dzięki nowoczesnemu systemowi grzewczemu: 71/ 790 15 15